
Прокладка ГБЦ Renault Clio/Laguna/Megane 2.0 16V 06- (0.52mm)
2 008 ₴
- В наявності
- Код: 110.740
+380 (98) 700-30-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Renault Clio/Laguna/Megane 2.0 16V 06- (0.52mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 110.740 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр | 85 мм |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Товщина | 0.52 мм |
| Товщина після затягування | 0.52 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 008 ₴
