Прокладка ГБЦ Audi A6 2.4 04-08 (1-3 циліндр). Ø82.50mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 715.830 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Товщина | 0.85 мм |
| Товщина після затягування | 0.85 мм |
| Діаметр | 82.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴

