
Прокладка ГБЦ VW Tiguan 2.0 TDI 20- (1 мітка) (1.55 mm)
2 508 ₴
- В наявності
- Код: 252.960
+380 (98) 700-30-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Tiguan 2.0 TDI 20- (1 мітка) (1.55 mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 252.960 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A6, A4, Octavia |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Діаметр | 82.3 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 508 ₴
