
Прокладка ГБЦ Citroen C4/C5/Peugeot 207/208/3008 1.6 06- (1.20 mm) (заміна на 295.751)
4 303 ₴
- Немає в наявності
- Код: 295.750
+380 (98) 700-30-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прокладка ГБЦ Citroen C4/C5/Peugeot 207/208/3008 1.6 06- (1.20 mm) (заміна на 295.751)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 295.750 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, BMW, Mini |
| Сумісність з моделлю | DS3, DS5, 3, 308, RCZ, C4, C5, 408, C5 Aircross, 207, 208, Grandland / Grandland X, Clubman, 508 |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
| Діаметр | 78 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 303 ₴
