
Прокладка ГБЦ BMW 3 (E90)/5 (E60/F10)/7 (E65/E66/E67/F01-F04)/X5 (E70) 04- N51/N52/N53 (1.50mm)
6 254 ₴
- В наявності
- Код: 512.330
+380 (98) 700-30-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW 3 (E90)/5 (E60/F10)/7 (E65/E66/E67/F01-F04)/X5 (E70) 04- N51/N52/N53 (1.50mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 512.330 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, Z4, 3, 7-Series, 6 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Товщина після затягування | 1.5 мм |
| Діаметр | 85.8 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 254 ₴
