Прокладка ГБЦ Opel Astra F/Kadett E/Vectra A 1.7D 89-99 (84mm/1.40mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 825.387 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Astra, Kadett |
| Товщина | 1.4 мм |
| Товщина після затягування | 1.4 мм |
| Проекція поршня від | 0.8 мм |
| Проекція поршня до | 0.9 мм |
| Діаметр | 84 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 128 ₴

