
Прокладка ГБЦ BMW X5 (G05/F95)/X7 (G07) 18- (1.55 mm) (2 мітки) N57 D30. (M50d)
7 282 ₴
- В наявності
- Код: 473.810
+380 (98) 700-30-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ BMW X5 (G05/F95)/X7 (G07) 18- (1.55 mm) (2 мітки) N57 D30. (M50d)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 473.810 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 7-Series |
| Товщина | 1.55 мм |
| Товщина після затягування | 1.55 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 282 ₴
