Прокладка ГБЦ Fiat Ducato/Iveco Daily 2.3JTD 02- (1.3mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 389.450 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Iveco, Fiat, УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Patriot, Daily |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Товщина | 1.3 мм |
| Проекція поршня від | 0.5 мм |
| Проекція поршня до | 0.6 мм |
| Діаметр | 88.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 534 ₴

