
Прокладка ГБЦ Audi A3/Skoda Octavia/VW Caddy/Golf 1.9 TDI 97-02 (AGR/AHF/ALH) (1 мітка) (1.45 mm) (ELRING
1 776 ₴
- В наявності
- Код: 165.041
+380 (98) 700-30-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Audi A3/Skoda Octavia/VW Caddy/Golf 1.9 TDI 97-02 (AGR/AHF/ALH) (1 мітка) (1.45 mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 165.041 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 1.45 мм |
| Товщина після затягування | 1.45 мм |
| Проекція поршня від | 0.91 мм |
| Проекція поршня до | 1 мм |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776 ₴
