
Прокладка ГБЦ VW Caddy/Golf/Passat 1.6 D -92 (M12/1.6 mm) (ELRING Німеччина) 285.040
908 ₴
- В наявності
- Код: 285.040
+380 (98) 700-30-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ VW Caddy/Golf/Passat 1.6 D -92 (M12/1.6 mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 285.040 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 1.7 мм |
| Товщина після затягування | 1.7 мм |
| Проекція поршня від | 0.92 мм |
| Проекція поршня до | 1.02 мм |
| Діаметр | 78.5 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Кількість отворів | 3 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 908 ₴
