
Прокладка ГБЦ Fiat Doblo/Opel Combo 1.4 i 10 - Ø72.40mm (ELRING Німеччина) 344.661
649 ₴
- В наявності
- Код: 344.661
+380 (98) 700-30-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка ГБЦ Fiat Doblo/Opel Combo 1.4 i 10 - Ø72.40mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 344.661 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Товщина | 0.49 мм |
| Товщина після затягування | 0.49 мм |
| Діаметр | 72.4 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴
