55 відгуків

Уважаемые клиенты, спасибо что вы посетили наш интернет-магазин! В данный момент компания в отпуске с 18.06.2021 по 27.06.2021 г. С 28.06.2021 г. Компания продолжит работу в обычно режиме! P.S Спасибо, Всем хорошего теплого лета!

SOLD_AUTO24 (Автозапчасти)
+380 (67) 580-30-80

BREMBO

BREMBO

Ім'я Brembo знають навіть ті, хто не розбираються в автомобілях і гальмівних системах – все завдяки іміджу компанії, як постачальника запчастин для більшості найбільш дорогих і найбажаніших автомобілів, таких як Bentley, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Maybach, Pagani та інших. Але при цьому компанія Brembo не зупиняється тільки на преміум-сегменті – запчастини італійського виробника встановлюються на популярні і доступні автомобілі по всьому світу.
Будучи глобальним виробником і маючи виробничі потужності в Європі, США, Мексиці, Бразилії та Китаї, Brembo поставляє повний асортимент оригінальних запчастин для багатьох виробників автомобілів і мотоциклів. При цьому компанія є постачальником не тільки для виробників спортивних і розкішних автомобілів, таких як Ferrari, Porsche, Corvette і Mercedes - також клієнтський портфель Brembo включає в себе найбільших автовиробників у світі, таких як Ford, GM і Fiat. Ці компанії вибрали Brembo, як надійного партнера, який постачає продукти, що забезпечують високий комфорт водіння, безпеку, захист і довговічність.
Передові технології і багатий досвід компанії у виробництві гальмівних систем для світових автовиробників, в поєднанні з повним контролем на кожному етапі виробничого процесу, дозволяють Brembo запропонувати на вторинний ринок широкий асортимент запасних частин, що покриває більше 96% всіх транспортних засобів на дорозі сьогодні.

Онлайн-каталог

https://www.brembo.com

1 2 ... 48